Hayatımızı olumsuz etkileyen hava şartları nedeniyle 18 Ocak 2022 Salı günü yapılamayan dönem sonu sınavları için güncel sınav takvimi aşağıdaki tabloda sunulmaktadır.

ÖĞRETİM ELEMANI

PROGRAMI

YY

DERSİN ADI

Derslik

Tarih

Saat

Öğr. Gör. GÜLŞEN BAĞCI

Muh. ve Vergi Uyg.(N.Ö)

I

GÜZEL SANATLAR-I

206-208

20.01.2022

18:00

Öğr. Gör. GÜLŞEN BAĞCI

Muh. ve Vergi Uyg.(İ.Ö)

I

GÜZEL SANATLAR-I

302

20.01.2022

18:00

Öğr. Gör. MUSA KAZIM YENİ

Muh. ve Vergi Uyg.(İ.Ö)

I

KARİYER PLANLAMA

302

20.01.2022

14:00

Öğr. Gör. MUSA KAZIM YENİ

Muh. ve Vergi Uyg.(N.Ö)

I

KARİYER PLANLAMA

103

20.01.2022

14:00

Öğr. Gör. SELMA AYDOĞAN

Muh. ve Vergi Uyg.(N.Ö)

I

MESLEKİ MATEMATİK

103

20.01.2022

12:00

Öğr. Gör. SELMA AYDOĞAN

Muh. ve Vergi Uyg.(İ.Ö)

I

MESLEKİ MATEMATİK

302

20.01.2022

12:00

Dr. Öğr. Üyesi Murat AYDIN

Muh. ve Vergi Uyg.(İ.Ö)

III

TÜRK VERGİ SİSTEMİ

Uyg. Bil. Fak.104-105

19.01.2022

10:00

Öğr. Gör. SELMA AYDOĞAN

Muh. ve Vergi Uyg.(N.Ö)

III

TÜRK VERGİ SİSTEMİ

302

20.01.2022

14:00

Öğr. Gör. MUSA KAZIM YENİ

İşletme Yönetimi (İ.Ö.)

I

KARİYER PLANLAMA

108

19.01.2022

17:45

Öğr. Gör. MUSA KAZIM YENİ

İşletme Yönetimi (N.Ö)

I

KARİYER PLANLAMA

302

19.01.2022

17:45

Öğr. Gör. GÜLŞEN BAĞCI

İşletme Yönetimi (İ.Ö.)

I

GÜZEL SANATLAR-I

101

20.01.2022

18:00

Öğr. Gör. GÜLŞEN BAĞCI

İşletme Yönetimi (N.Ö)

I

GÜZEL SANATLAR-I

104

20.01.2022

18:00

Dr. Öğr. Üyesi VOLKAN TURAN

Yerel Yönetimler (N.Ö)

I

KARİYER PLANLAMA

103

19.01.2022

17:45

Dr. Öğr. Üyesi VOLKAN TURAN

Yerel Yönetimler (İ.Ö.)

I

KARİYER PLANLAMA

101

19.01.2022

17:45

Öğr. Gör. GÜLŞEN BAĞCI

Yerel Yönetimler (N.Ö)

I

GÜZEL SANATLAR-I

103

20.01.2022

18:00

Öğr. Gör. GÜLŞEN BAĞCI

Yerel Yönetimler (İ.Ö.)

I

GÜZEL SANATLAR-I

108

20.01.2022

18:00

Öğr. Gör. FATİH EMET

Yerel Yönetimler (N.Ö)

III

İŞ HUKUKU

101

19.01.2022

11:00

Öğr. Gör. FATİH EMET

Yerel Yönetimler (İ.Ö.)

III

İŞ HUKUKU

103

19.01.2022

11:00

Öğr. Gör. İSLAM KÖSEOĞLU

İşletme Yönetimi (İ.Ö.)

III

YÖNETİM ORGANİZASYON

302

20.01.2022

11:00

Öğr. Gör. İSLAM KÖSEOĞLU

İşletme Yönetimi (N.Ö)

III

YÖNETİM ORGANİZASYON

302

20.01.2022

11:00

Öğr. Gör. İSLAM KÖSEOĞLU

Yerel Yönetimler (N.Ö)

III

YÖNETİM ORGANİZASYON

103

20.01.2022

11:00

Öğr. Gör. İSLAM KÖSEOĞLU

Yerel Yönetimler (İ.Ö.)

III

YÖNETİM ORGANİZASYON

103

20.01.2022

11:00

Öğr. Gör. Hakan Cem IŞIKLAR

RTV

III

Çekim Projesi

RTV Atölye

19.01.2022

14:00

Öğr. Gör. Ahmet Nafiz KAVİ

RTV

I

TV Programcılığı

RTV Atölye

20.01.2022

16:00

Öğr. Gör. Onur ALTINTUĞ

RTV

I

Güzel Sanatlar-I

RTV Atölye

20.01.2022

17:00

18 Ocak 2022