2019-2020 Bahar YY. ara sınavlar (vize sınavları) Uzaktan Eğitim Sistemi olan Google Clasroom üzerinden yapılacaktır. Ara sınavların 27 Nisan 2020 ile 3 Mayıs 2020 tarihleri  arasında, her dersin gününde ve saatinde yapılması planlanmıştır. Her dersin öğretim elemanı sınavın nasıl yapılacağını (ödev, quiz, test vb.) kendi sanal sınıfı üzerinden paylaşarak öğrencilere duyuracaklardır.

Ortak Ders (Yabancı Dil, AİİT, Türk Dili, Bilgisayar Teknolojileri dersleri) sınavları ise 1 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olup, sınavlar SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU binasında yüz yüze yapılacaktır. Ortak Ders Sınavları için o tarihte okulda bulunmanız gerekmektedir. 

NOT : Vize sınavlarına katılabilmek için Google Clasroom üzerinden sanal sınıflara öğrenci numaranızla katılmış olmanız gerekmektedir. Halen sanal derslere katılan ve dersleri takip eden öğrencilerimizin herhangi birşey yapmasına gerek yoktur, ancak sanal derslere henüz kayıt yapmamış olan öğrencilerin en kısa zamanda Google Clasroom üzerinden sanal sınıflara katılmaları gerekir.

NOT : 1 Mayıs 2020 Cuma günü resmi tatil olması nedeniyle, o gün yapılamayacak derslerin sınavları 2 Mayıs 2020 Cumartesi günü yapılacaktır. Bu durum dersi veren öğretim elemanı tarafından kendi sanal sınıfı üzerinden paylaşılarak öğrencilere duyuracaklardır.


14 Nisan 2020